TKO

logo_tko_220x100

Akcesoria Fitness i wyposażenie siłowni

W profesjonalnej siłowni nie może także zabraknąć niezawodnych akcesoriów i sprzętu do siłowni.  Prosty i ponadczasowy design, połączony z najwyższą jakością idą w parze z przystępną ceną.

Historia

TKO Sports Group USA Ltd. została utworzona w 1996 roku przez Garego Kurtz’a. Z początku firma TKO zajmowała się sprzętem bokserskim (stąd nazwa Technical Knock Out). Z czasem firma ewoluowała w kierunku branży medycznej i fitness.

Obecnie pod nazwą TKO Strength & Performance marka TKO posiada bardzo szeroką ofertę produktów i kompletne wyposażenie oraz sprzęt do siłowni, począwszy od rękawic bokserskich i akcesoriów do sztuk walki, przez akcesoria do yogi i akcesoria fitness jak hantle i kettle, aż po maszyny siłowe i nowoczesne kompleksowe rozwiązania do treningu funkcjonalnego.

Misja firmy

TKO to profesjonalne akcesoria fitness! Kwestią priorytetową TKO jest kontynuowanie tradycji marki, która będzie stanowiła wzór w branży fitness pod kątem innowacyjności i jakości produktów, niezbędnych przy promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Chcemy dostarczać sprzęt i wyposażenie siłowni do klubów na całym świecie.

dowiedz się Więcej o specyfikacji maszyn siłowych tkokalendarium asortymentowe

1996: Rozpoczęcie działalności od wprowadzenia na rynek sprzętu bokserskiego i do sztuk walki
1998: Uzupełnianie oferty o sprzęt  fitness
2001: Wprowadzenie do oferty wolnych ciężarów
2002: Stojaki na akcesoria oraz szafki na sprzęt sportowy
2003: Wprowadzenie kompleksowej oferty akcesoriów fitness
2006: Szeroki wybór ławek do użytku komercyjnego
2009: Maszyna Smith’a oraz pierwsze maszyny siłowe do użytku komercyjnego
2015: Wprowadzenie kompletnej oferty sprzętu siłowego- maszyn półwolnych, stosowych oraz bram funkcjonalnych

TKO – „Whatever it takes”