BH

LogoBH

historia marki

Historia grupy BH sięga 1909 roku. Początki firmy związane były z produkcją broni, a następnie rowerów, jednak ok. 1960 roku, wraz ze wzrostem zainteresowania i rozwojem branży fitness rozpoczęto produkcją tego typu sprzętu. W ten sposób w 1986 roku z grupy BH wyodrębniła się z grupy spółka specjalizująca się m.in. w produkcji rowerów, bieżni, urządzeń siłowych oraz maszyn eliptycznych.


about_proabout_spain01Dziś marka BH jest obecna w ponad 65 krajach na wszystkich kontynentach. Jako jeden z pierwszych producentów sprzętu fitness otrzymał certyfikat zgodności ze standardami ISO 9000 oraz jako jeden z niewielu producentów posiada wciąż fabryki na terenie Europy (w Hiszpanii i Portugalii).

BH Od wielu lat angażuje się w sponsoring sportowy m.in. czołowych zawodników triathlonowych jak Nicola Spirig, Eneko Llanos.


bh_logo_1909

oferta komercyjna bh dzieli się na:

lk_line_blurbLK Line to seria urządzeń cardio stworzona specjalnie dla Użytkowników, którzy poszukują połączenia wytrzymałości, jakości, zaawansowanej technologii z atrakcyjnym wyglądem. Rezultatem takiego połączenia jest intuicyjne oprogramowanie, dopracowana ergonomia ruchu, funkcjonalność oraz niezawodność urządzeń. W linii LK zachowano równowagę pomiędzy innowacyjnością i wysokimi osiągami. Ponadto w trosce o środowisko naturalne BH Fitness produkuje urządzenia w oparciu o normę ISO 14001. Jest to norma określająca metody wdrażania efektywnych systemów zarządzania środowiskowego, którą opracowano w celu zdefiniowania reguł delikatnej równowagi między zachowywaniem rentowności i minimalizacją wpływu działalności na środowisko naturalne. Dlatego zgodnie z myślą „think green” zastosowano w urządzeniach energooszczędne silniki i generatory prądotwórcze. Z kolei certyfikat jakości ISO 9001 świadczy o najwyższej jakości produkowanych przez BH urządzeń.


 

SK LINE LOGOSK Line to najwyższa linia sprzętu cardio BH.
Urządzenia SK Line dostępne są w dwóch wersjach: z ekranem dotykowym z TV lub z tradycyjnym wyświetlaczem. W monitorach TFT wykorzystano technologię ECOnomize, która umożliwiła wykorzystanie TV o wysokiej rozdzielczości przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej i samodzielnym zasilaniu urządzenia. Maszyny poza bieżniami wyposażone są w generatory prądotwórcze, co daje możliwość ustawienia maszyny w dowolnym miejscu niezależnie od tego czy gniazdko elektryczne znajduje się w pobliżu.


 

LOGO TR SERIES SOBRE BLANCO_baja

Na Serię TR składają się urządzenia na wszystkie partie mięśni (zarówno maszyny ze stosem jak i ławki) od bram poprzez maszyny dwufunkcyjne i jednofunkcyjne, a kończąc na ławkach i stojakach. Urządzenia zostały skonstruowane z myślą o wygodzie i przyjemności treningu. Zastosowano wysokiej jakości materiały zarówno do wykończenia elementów konstrukcyjnych jaki tapicerowanych. Siedzisko z regulacją wysokości oraz pozycji pokryte zostało skórą syntetyczną antypotną dostępną w szerokiej gamie kolorystycznej. Linki stalowe o średnicy 5mm w osnowie zapewniają płynną i cichą pracę maszyn, zaś stalowa konstrukcja o owalnym przekroju i grubości ścianek 4mm sprawia, że każda maszyna jest stabilna i wytrzymała.  Czytaj więcej…

Na ofertę profesjonalną marki bh składają się:

 • Bieżnie
 • Rowery pionowe/poziome
 • Maszyny eliptyczne / crosstrainery
 • Wiosła
 • Atlasy, ławki, bramy oraz sprzęt siłowy

 


Na ofertę DOMOWĄ składają się:

 • Bieżnie
 • Rowery pionowe/poziome
 • Maszyny eliptyczne / crosstrainery
 • Atlasy, ławki, bramy oraz sprzęt siłowy
 • Platformy wibracyjne

BH wyróżnia się na tle innych urządzeń:

 • Rozwiązania pro ekologiczne: Funkcja Eco / Green Power Tech.
 • Stylistyka (Odmienna/Zrywa z kanonami projektowania urządzeń fitness)
 • i.Concept z wykorzystaniem Dual Kit
 • System Plug&Run (bieżnie)

PLUGRUN copy(1)

 

BH FITNESS – „THERE IS NO ROOM FOR SECOND PLACE”